6 листопада - 71-а річниці визволення Києва
від фашистських загарбників

Понад сім десятиріч минуло від тих  буремних днів осені 1943 року, коли на берегах Дніпра-Славутича розгорнулася одна з найбільших битв Великої Вітчизняної війни. Долаючи опір нацистських військ, воїни Червоної армії форсували Дніпро, звільнили столицю України Київ, ряд інших міст і сіл, завдяки чому створили необхідні передумови для очищення від ворога Правобережної України, а з часом і всієї української землі від фашистської нечисті.
На честь визволення Києва 6 листопада 2014 року ветерани війни і праці Київського національного університету імені Тараса Шевченка вже вкотре зібралися біля паркової скульптури-символу «Навала», присвяченої студентам, аспірантам, викладачам Київського університету, що полягли в боях Великої Вітчизняної війни при обороні Києва в 1941 році, повторивши подвиг давньоруських предків (1240), та при визволенні столиці України в 1943 році.
Після Великої Вітчизняної війни всі сили були кинуті на подолання розрухи й занепаду, а вже через рік Київський університет приймав своїх перших повоєнних студентів. Серед присутніх ветеранів були й ті, хто брав участь у відбудові рідного міста й Alma Mater.
Голова Ради ветеранів Борис Цудзевич,  вшановуючи пам'ять загиблих воїнів і тих, хто пішов з життя у повоєнний час, закликав вклонитися солдатам за їх мужність і самовідданість, адже всі наступні покоління мають бути гідними спадкоємцями героїв-визволителів.
Цього дня представники ветеранської організації поклали квіти до паркової скульптури «Навала» та до Пам’ятного знаку викладачам і студентам університету, загиблим у боях Великої Вітчизняної війни.
Вічна слава героям!

Секретар Ради ветеранів
Недзельська В.М.

 

Оголошення

1 квітня о 14:30 в 202ауд. головного корпусу

Відбудеться розширене засідання Ради ветеранів (37 осіб). Передбачено обговорення проектів Комплексної програми громадянської дії Ради ветеранів.